Get Adobe Flash player
mini-IMG_25761

הסוד

הסוד הינו הכוח הפנימי החבוי בנו, הסוד הינו כוח המשיכה, אנו מושכים את כל שנכנס לחיינו, כל מה שנכנס לחיינו אנו המושכים אותו.

הכל נמשך אלינו מכוח הדימויים שאנו משמרים במוחנו, מה שאנו חושבים הוא הקובע.

כל מחשבה שלנו היא הדבר האמיתי – כוח.

כוח המשיכה עובד כאן לטובתנו ו/או לרעתנו.

חוק המשיכה הוא המעצב את חווית החיים שלנו במלואה.

החוק הזה יכול לעשות כל דבר באמצעות המחשבות שלנו, אנו המפעילים את חוק המשיכה ואנו עושים זאת בעזרת מחשבותינו.

החוק מגיב למחשבותינו יהיו אשר יהיו.

אנו הממגנטים החזקים ביותר ביקום, בתוכנו קיים כוח מגנטי אשר חזק מכל דבר בעולם וכוח מגנטי  אדיר זה מופעל באמצעות מחשבותינו.

כאשר אנו חושבים על משהו שאנו לא מרוצים ממנו וככל שנמשיך לחשוב עליו כך ייראה לנו גרוע יותר, זאת מפני שאנו חושבים מחשבה ארוכה אחת.

חוק המשיכה מיד מביא לנו עוד מחשבות דומות ועוד מחשבות  שליליות וככל שהמצב נמשך אנו מדוכדכים יותר.

כרגע, חיינו הינם בבואה של  מחשבותינו בעבר, זה אומר כל הדברים הטובים והפחות טובים ומאחר ואנו מושכים אלינו את מה  שאנו חושבים כל הזמן אנו יכולים לדעת מה יהיו מחשבותינו בחיים.

כאשר אנו מלמדים עצמנו לחשוב על מה שאנו רוצים ולהפוך זאת למחשבתנו הדומיננטית, אנו נביא את הדבר הזה לחיינו.

המחשבות שלנו הופכות לדברים שבחיינו, נאמר זאת לעצמנו שוב ושוב וניתן לזה לחלחל לתודעה ולמודעות.

המחשבות שלנו הופכות לדברים.

מחשבותינו הן מגנטיות ויש להן תדר זה משודר ליקום וכל מה שנמצא ביקום בתדר דומה נמשך אלינו. כל מה שנשגר ליקום יחזור  למקור ואנו המקור.

עלינו לחשוב על כל מה שאנו רוצים, לא על מה שאנו לא רוצים.

בואו נהיה מודעים למחשבותינו, נקשיב לעצמנו, למחשבותינו ונשנה ונתקן במקום שנחוץ.

מדיטציה עוזרת מאוד לכך שאנו נהיה אחראים למחשבותינו, ממש מספר דקות  מספיקים בהחלט.

מחשבותינו הופכות לדברים, מחשבותינו היום יוצרות את  עתידנו.

כל מה שנתמקד בו יופיע בחיינו.

חוק המשיכה הוא חוק טבע ולפיכך הוא קבוע ומדוייק.

 

דבר חשוב מאוד, אי אפשר להרגיש רע ובו זמנית לחשוב מחשבות חיוביות זה מנוגד לחוק המשיכה, כיוון שמחשבותינו הן הגורמות לרגשותינו ואם אנו מרגישים רע סימן הוא שאנו חושבים מחשבות שגורמות לנו להרגיש רע.

כאשר אנו מרגישים רע ואיננו עושים מאמץ לשנות את מחשבותינו ולהרגיש טוב אנו מקבעים את המצב.

כלומר, מחשבתנו היא הגורם הראשון לכל דבר.

מחשבותינו משוגרות ליקום נצמדות מיידית באופן מגנטי לתדר דומה להן ואז בתוך שניות התדר  נשלח אלינו בחזרה באמצעות רגשותינו.

כאשר אנו מרגישים רע זה שדר חוזר מהיקום, כלומר,

 

זהירות, שנו עכשיו את מחשבתכם  אתם בתדר שלילי, שנו תדר מהר, הספירה לאחור  מתחילה להגשמת מחשבתכם.

 

כדאי לעשות רשימה של כל הדברים שעושים לנו טוב וברגע שנרגיש רע נחשוב על הדבר שעושה טוב זה עוזר לשנות את התדר.

לכל מחשבה נוסיף תדר אהבה, תדר האהבה הוא הגבוה ביותר.

כאשר נחשוב מחשבות אהבה, המחשבות תחזורנה אלינו.

 

ראשית – נבקש מהיקום את שנרצה, ממש לתת פקודה ליקום ללא מחשבות מגבילות, המחשבה – פקודה חייבת להיות ממוקדת.

 

שנית – להאמין  שקיבלנו, עלינו לדעת שמה שביקשנו הוא שלנו כבר ברגע שביקשנו, זה חייב להיות אמון בלתי מעורער, מוחלט. אפשר לראות את מה שביקשנו שהוא כבר שלנו, לא לדאוג או לחשוש או לחשוב על החסרון, לחשוב על היש על שביקשנו. כאשר אנו מבקשים ומאמינים ויודעים שזה כבר שלנו היקום כולו מוסט כדי להביא זאת אל התחום הגלוי, אנו חייבים לפעול לדבר ולחשוב כאילו אנו מקבלים זאת עכשיו. כיצד?  היקום הוא מראה וחוק המשיכה משקף לנו את המחשבות הדומיננטיות שלנו לכן, הכי הגיוני הוא לראות שכבר קיבלנו את מבוקשנו. לא לחשוב "זה עדיין לא אצלי" אלא אנו חייבים להאמין שכבר קיבלנו אותו. אנו חייבים לפלוט את תדר ההרגשה שקיבלנו אותו, להחזיר אלינו את התמונות כאילו הן חיינו.

שלישית – להאמין באמונה שלמה ולהמשיך ולדעת שזה כבר שלנו האמונה חייבת להיות בלתי מעורערת.

רביעית – אני מקבל עכשיו את כל הטוב בחיי, עכשיו אני מקבל (כאן נכניס את שנרצה) עכשיו ונרגיש, נרגיש נפלא ביחס לזה, זה כבר כאן איתי.

חמישית – תודה,  תודה על הכל על כל מה שיש כיוון שמה שביקשתי הוא כבר שלי.

אהבה אין סופית יש בעולם,בריאות אין סופית יש בעולם, אושר אין סופי יש בעולם, צחוק ושמחה אין סופיים יש בעולם, כסף אין סופי יש בעולם.

אין סיבה שכל אלה לא יכולים להיות בחיינו אנו.

הקורס בדמיון מודרך עשה לי שינוי מדהים בחיים

שלום, אני אחד התלמידים שלמדתי אצל פנינה סדרינה ורציתי להגיד שאני נהניתי מאוד מהקורס בדמיון מודרך והקורס עשה לי שינויים בחיים שלי מבחינה נפשית או אחרת קורס מדהים מלא אנרגיה חיובית קורס שהופך בן אדם ממצבים שלליים לחיובים כבל על הזמן וזה הקורס שנותן אהבה לבן אדם נותן מטרות וכם המורה שלי פנינה היא מאמנת מעולה נותנת החומר מלב שלה. כי היא נותנת אותה באהבה ויש לה נסיון בדמיון מודרך ובעבודה שלה וכם השיתה שלה בלימודים מצוינת יש לה יכולת גבוהה אך להעביר את החומר לתלמידים ושפת הדיבור והשכנוע שלה מדהימים אני מציע לכולם שילמדו את הקורס בדמיון מודרך בהצלחה לכולם, הישאם אבו סאלח רמת המשך קריאה

אני מודה לי וכמובן לפנינה...

לאחר לידת ילדי השני, נכנסתי לתקופה מבולבלת וקשה מנשוא. לא מצאתי את עצמי, הבטחון שלי ירד הכי נמוך שאפשר, לא תפקדתי כאם לא לתינוק ולא לביתי  הגדולה, לא כרעיה ולא כאדם. טופלתי בכדורים נוגדי דכאון, ביליתי את ימי ולילותי במיטה, לבסוף וכמעטטטטטטטטט אושפזתי. התפנתה מיטה בבית החולים והייתי בדרך לשם. פנינה שמעה על המקרה שלי וביקשה ממשפחתי, רק רגע לחכות שבוע ימים ולהחליט בעוד שבוע. פנינה קיבלה אותי יום יום בביתה באהבה ובנתינה שאין לה אח ורע. יום יום נפגשנו לטיפולים, לשיחות והתחלתי לקחת תמציות פרחי באך שפנינה רקחה לי. עברו הימים והתחלתי להתעורר לחיים, לאט לאט בסבלנות ורגישות אין סופית פנינה עטפה אותי באהבה אמיתית. הטיפולים היו למשך תקופה קצרה יחסית לתקופת החושך שלי, את האור התחלתי לראות לאחר ימים, אני חושבת, כיוון שבימים ההם לא ידעתי כלל וכלל מה קורה איתי. היום אני מאושרת, מתפקדת, יפה, צוחקת ומצחיקה. אני אמא מדהימה לילדיי וחיה בזוגיות נהדרת ומודה ליקום על הדרך שעשיתי ועל המקום שהגעתי אליו לאחר המשבר העמוק שנקלעתי אליו. אני רוצה לתת כוח לאנשים לדעת שיש עוד דרכים לפני שלוקחים תרופות נגד דכאון, כיוון שמניסיוני,  יש למצות את כל הדרכים ולחפש את הדרכים על מנת לעזור לעצמנו. אני מודה לפנינה למרות שפנינה תמיד אומרת, "התודות לך, על שבחרת בחיים ובחרת לשתף פעולה" . אז אני מודה לי וכמובן לפנינה. בהערכה  המשך קריאה

שיחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר..

זה היה ביום חמישי בערב,  הכנות לשבת ואז החלקתי במטבח ושברתי את עצם הבריח והזרוע ביד ימין.הכאבים היו איומים, הזעקנו את הרופא ומיד הפנה אותנו לבית החולים.בדרך אמר לי בעלי, בואי נתקשר לפנינה ונשמע דעתה, היא מטפלת בדברים כאלה, אמרתי רק בית חולים,משהו נורא קרא ליד שלי. (גם לא הכרתי את פנינה) בעלי הפציר והסכמתי.עצרנו אצל פנינה. פנינה נתנה לי תמציות הרגעה עשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית והמליצה לנסוע לבית החולים. לאחר 10 דקות היינו בחוץ בדרכנו  לבית החולים. צילום בדיקה וקביעה  שבר פתוח יש צורך להכניס ברגים לזרוע לבצע ניתוח כמובן ומתחיל סבב של בית חולים והחלמה. הרופא ביקש שנחזור ביום א" בבוקר.ביום שישי פנינה הגיעה אל ביתי ועשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית, כך גם במוצאי שבת.לאחר שסיימה הטיפול במוצ"ש, ביקשה ממני לא להסכים לניתוח לפני שמצלמים את ידי פעם נוספת, הסכמתי.ביום א בבוקר הגענו לבית החולים, כמובן שביקשתי צילום נוסף.לאחר הצילום הרופא יוצא אלינו בחיוך ואומר "אין ניתוח, אין לי  מושג מה קרה כאן אבל אין צורך בניתוח כלל" שמו את ידי בתופסן לצוואר ונשלחתי הביתה. פנינה הגיעה אלי שבועיים ימים, יום יום  ועשתה לי טיפול בן 5 דקות כל פעם.לאחר שתה לה תקופת ההחלמה גם פיזיוטרפיה לא היה צורך לעשות וגם הרופא המטפל לא זכר וברור שגם לא אני, באיזו יד היה השבר.כמובן שמאז נעזרתי בפנינה במצבים נוספים ושונים בקשר לבריאות הגוף וגם הנפש.הגעתי גם לסדנת הלמידה שלה גם לאנרגיה אוניברסלית וגם לדמיון מודרך.הנאה צרופה, נתתי לעצמי מתנות דרך הסדנאות. גם אני מטפלת בעצמי בטיפולי גוף גם שחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר.תודות ואהבה.  המשך קריאה

מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

כל הזכויות שמורות © 2011-2013 לפנינה סדרינה - הדרכת המודעות


טיפול זוגי בצפון | תרגילי דמיון מודרך | העצמה אישית לנשים | קורס דמיון מודרך | הדרכת המודעות | קורס העצמה אישית | עיסוי אנרגטי באבנים חמות | טיפול בפרחי באך