Get Adobe Flash player
mini-IMG_25761

התפתחות רוחנית

כאשר אנו מבקשים להתקדם בחיינו, בכיוון הרוחני, באהבה וסבלנות.

 א.    תצפית עצמית על המחשבות, רגשות, חלומות בהקיץ שיש לנו במשך היום, כדי לקבל תמונה נכונה ומהימנה על תוכן חיי הנפש הפנימיים שלנו. המטרה להיות מודעים לכל מחשבה ולכל דמיון שלנו וכך לקבל תמונה  כללית על מגוון המחשבות החולפות בנו באופן די אוטומטי מדי יום.

ב.     תצפית עצמית על הגירויים, האירועים והנסיבות אשר מעוררים בנו את  המחשבות, הרגשות ושלל התגובות הפנימיות האחרות, מה גורם לנו למשל להיות מודאגים, מוטרדים, חוששים, עצבניים וכו'. ללמוד לבדוק עד כמה  אנו מופעלים ע"י גורמים  חיצוניים שאין לנו שליטה עליהם, עד כמה אנו חופשיים להתנהג כפי שאנו רוצים באמת.

ג.       דווח עצמי נוקב לגבי מה שאנו אומרים לאחרים, האם אנו דוברי אמת ומשוחחים באופן ישיר וגלוי עם הזולת, או שאנו מסתירים דברים. מדברים בכפל לשון, מרכלים, חוששים לומר את אשר על לבנו, נוהגים בחנופה וכו'. נגלה שחלק ניכר מהתנהגותנו נובע מהרצון להראות לעולם ולעצמנו, כמה אנו טובים, חכמים ומצליחים, נגלה כמה חשוב לנו מה אחרים חושבים עלינו.

ביצוע התצפיות הללו למשך תקופה באופן עקבי, דורש עירנות רבה ריכוז ודבקות במשימה, כך נלמד אילו התנהגויות פנימיות בנו לא תורמות לחיינו ונוכל להחליט על תוכנית שיפור התודעה שתוביל אותנו לרמת הכרה שקטה, מאוזנת, יציבה וחיובית.

תוכנית שיפור יכולה לכלול את התרגילים הבאים, אשר כולם טובים וחשובים.

אמירת אמת בכל תנאי, הפסקת חלומות בהקיץ ודמיונות שאין להם ממש במציאות, המנעות משיחות חסרות משמעות ומבזבוז זמן על פטפוטים שטחיים וקיטורים.

לדבר ולשוחח  עם אחרים כאשר הדבר נחוץ, מעשי וקונסטרוקטיבי, לא לבטא רגשות שליליים, לא להתלונן, לא לרכל, לא לומר דברים רעים על הזולת  (ולו רק ליום אחד), לשתוק למשך יום תמים.

גם אמונה באלוהים וחברת אנשים שוחרי טוב ואמת יכולה לקדם אותנו פלאים בכוון הרצוי של התעלות חסרת גבולות.

בברכת כל טוב,

פנינה סדרינה

צרו איתי קשר לפרטים נוספים:
  1. * חובה
  2. * חובה
 

cforms contact form by delicious:days

הקורס בדמיון מודרך עשה לי שינוי מדהים בחיים

שלום, אני אחד התלמידים שלמדתי אצל פנינה סדרינה ורציתי להגיד שאני נהניתי מאוד מהקורס בדמיון מודרך והקורס עשה לי שינויים בחיים שלי מבחינה נפשית או אחרת קורס מדהים מלא אנרגיה חיובית קורס שהופך בן אדם ממצבים שלליים לחיובים כבל על הזמן וזה הקורס שנותן אהבה לבן אדם נותן מטרות וכם המורה שלי פנינה היא מאמנת מעולה נותנת החומר מלב שלה. כי היא נותנת אותה באהבה ויש לה נסיון בדמיון מודרך ובעבודה שלה וכם השיתה שלה בלימודים מצוינת יש לה יכולת גבוהה אך להעביר את החומר לתלמידים ושפת הדיבור והשכנוע שלה מדהימים אני מציע לכולם שילמדו את הקורס בדמיון מודרך בהצלחה לכולם, הישאם אבו סאלח רמת המשך קריאה

אני מודה לי וכמובן לפנינה...

לאחר לידת ילדי השני, נכנסתי לתקופה מבולבלת וקשה מנשוא. לא מצאתי את עצמי, הבטחון שלי ירד הכי נמוך שאפשר, לא תפקדתי כאם לא לתינוק ולא לביתי  הגדולה, לא כרעיה ולא כאדם. טופלתי בכדורים נוגדי דכאון, ביליתי את ימי ולילותי במיטה, לבסוף וכמעטטטטטטטטט אושפזתי. התפנתה מיטה בבית החולים והייתי בדרך לשם. פנינה שמעה על המקרה שלי וביקשה ממשפחתי, רק רגע לחכות שבוע ימים ולהחליט בעוד שבוע. פנינה קיבלה אותי יום יום בביתה באהבה ובנתינה שאין לה אח ורע. יום יום נפגשנו לטיפולים, לשיחות והתחלתי לקחת תמציות פרחי באך שפנינה רקחה לי. עברו הימים והתחלתי להתעורר לחיים, לאט לאט בסבלנות ורגישות אין סופית פנינה עטפה אותי באהבה אמיתית. הטיפולים היו למשך תקופה קצרה יחסית לתקופת החושך שלי, את האור התחלתי לראות לאחר ימים, אני חושבת, כיוון שבימים ההם לא ידעתי כלל וכלל מה קורה איתי. היום אני מאושרת, מתפקדת, יפה, צוחקת ומצחיקה. אני אמא מדהימה לילדיי וחיה בזוגיות נהדרת ומודה ליקום על הדרך שעשיתי ועל המקום שהגעתי אליו לאחר המשבר העמוק שנקלעתי אליו. אני רוצה לתת כוח לאנשים לדעת שיש עוד דרכים לפני שלוקחים תרופות נגד דכאון, כיוון שמניסיוני,  יש למצות את כל הדרכים ולחפש את הדרכים על מנת לעזור לעצמנו. אני מודה לפנינה למרות שפנינה תמיד אומרת, "התודות לך, על שבחרת בחיים ובחרת לשתף פעולה" . אז אני מודה לי וכמובן לפנינה. בהערכה  המשך קריאה

שיחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר..

זה היה ביום חמישי בערב,  הכנות לשבת ואז החלקתי במטבח ושברתי את עצם הבריח והזרוע ביד ימין.הכאבים היו איומים, הזעקנו את הרופא ומיד הפנה אותנו לבית החולים.בדרך אמר לי בעלי, בואי נתקשר לפנינה ונשמע דעתה, היא מטפלת בדברים כאלה, אמרתי רק בית חולים,משהו נורא קרא ליד שלי. (גם לא הכרתי את פנינה) בעלי הפציר והסכמתי.עצרנו אצל פנינה. פנינה נתנה לי תמציות הרגעה עשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית והמליצה לנסוע לבית החולים. לאחר 10 דקות היינו בחוץ בדרכנו  לבית החולים. צילום בדיקה וקביעה  שבר פתוח יש צורך להכניס ברגים לזרוע לבצע ניתוח כמובן ומתחיל סבב של בית חולים והחלמה. הרופא ביקש שנחזור ביום א" בבוקר.ביום שישי פנינה הגיעה אל ביתי ועשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית, כך גם במוצאי שבת.לאחר שסיימה הטיפול במוצ"ש, ביקשה ממני לא להסכים לניתוח לפני שמצלמים את ידי פעם נוספת, הסכמתי.ביום א בבוקר הגענו לבית החולים, כמובן שביקשתי צילום נוסף.לאחר הצילום הרופא יוצא אלינו בחיוך ואומר "אין ניתוח, אין לי  מושג מה קרה כאן אבל אין צורך בניתוח כלל" שמו את ידי בתופסן לצוואר ונשלחתי הביתה. פנינה הגיעה אלי שבועיים ימים, יום יום  ועשתה לי טיפול בן 5 דקות כל פעם.לאחר שתה לה תקופת ההחלמה גם פיזיוטרפיה לא היה צורך לעשות וגם הרופא המטפל לא זכר וברור שגם לא אני, באיזו יד היה השבר.כמובן שמאז נעזרתי בפנינה במצבים נוספים ושונים בקשר לבריאות הגוף וגם הנפש.הגעתי גם לסדנת הלמידה שלה גם לאנרגיה אוניברסלית וגם לדמיון מודרך.הנאה צרופה, נתתי לעצמי מתנות דרך הסדנאות. גם אני מטפלת בעצמי בטיפולי גוף גם שחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר.תודות ואהבה.  המשך קריאה

מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

כל הזכויות שמורות © 2011-2013 לפנינה סדרינה - הדרכת המודעות


טיפול זוגי בצפון | תרגילי דמיון מודרך | העצמה אישית לנשים | קורס דמיון מודרך | הדרכת המודעות | קורס העצמה אישית | עיסוי אנרגטי באבנים חמות | טיפול בפרחי באך