סדנאות מודעות עצמית

בעולם יש מספר גדול של אנשים. לכולם מראה שונה, מרכיבי אישיות שונים, העדפות, שמחות ואיכויות שיחודיות רק להם. אחד מן הדברים המשותפים לנו, בני האדם הוא שלכולנו יש ייעוד. בין אם חלקנו אינו מודע לפרטי המידע הזה ובין אם כן, בבסיס לכולנו יש ייעוד.

סדנאות למודעות עצמית יכולות לעזור לנו לסווג את אוכלוסית בני האדם לכמה קבוצות הנבדלות זו מזו בהיבט הזה :

  1. כאלו שאינם מודעים לכך שיש להם ייעוד
  2. כאלו שמאמינים שיש אך לא יודעים מהו
  3. כאלו שיודעים שיש להם ייעוד וגם יודעים מהו

הדבר הכי מעניין ברשימה כזו היא שאם נגיע אל סדנת מודעות עצמית, כך באופן אקראי, נגלה כי מרבית הנרשמים והנוכחים הם מן הקבוצה השנייה והשלישית. ההגיון אומר כי דווקא אלו אשר לא חשופים או מיישמים כל אמירה רוחנית בחייהם ובשגרת יומם יבקשו לעצמם מסגרת שבה הם יוכלו להכיר צדדים נוספים ואיכויות שהם לא רגילים לפגוש בשגרה. אולם, אלו שיש להם את הטעימה והנגיעה לעולם של רוח ופנימיות עשירה וזה מהווה עבורם שער להמשך תהליך של למידה, גילוי ושיפור עצמי, לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על עוד מימד של חשיפה ושיפור, על עוד הזדמנות להכיר את הרובד העמוק יותר של החיים.

סדנת מודעות עצמית

כל בן אדם יכול להיות נגיש למשאבים הנפשיים שלו. לכולנו יש מעלות, תכונות ועולם פנימי שלא תמיד זוכה למקום שלו הוא ראוי. לעיתים אנחנו מרגישים שהעולם עומס על גבנו ומסיט אותנו מהמקום הרגוע השלו והחוקר שבו כל אדם רוצה להיות. הרדיפה אחר כסף, קריירה, הישגים כלכליים, בריאות ויחסים, גוזלת מאיתנו קצת יותר ממה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו והמרדף היום יומי אחר ההישרדות הבסיסית הופך לתכלית חיינו. אך האמת שלא לשם כך התכנסנו כאן.

תכלית האדם או כל בריאה אחרת אחרת על פני האדמה, היא שונה ממה שחלק מן האנשים מיישמים. את הייעוד של כל אדם כפרט ושלנו כאנושות, חשוב לחקור, לעסוק ולנסות להבין עד כמה שניתן משום שהתחושה של חיים בידיעה שאתה מגשים את יעודך, זו התחושה האולטימטיבית לכל אדם. על מנת שכל אדם יוכל להגיע אל ההבנה ובהמשך אל הגשמת ייעודו נדרש תהליך, אחד כזה שיכול להיות מושג בעזרת סדנאות מודעות עצמית, לא כל אחד נכון לאתגר הלימוד והסיוע במטרה נעלה זו. את המרכז לאנרגיה אוניברסלית תמצאו לא רק עם הנכונות לאתגר אלא גם עם הניסיון והמרץ היחודיים של פנינה סדרינה. עולם שלם ומלא של חוויות לא שגרתיות.

המרכז לאנרגיה אוניברסלית – 0505-361543 או 04-6600107