סדנה למודעות עצמית

כשבן אדם מגיע לכדי שאלה אודות מהותו זה טוב. זה בעצם אומר שאותו אדם מבין בבסיס שתכליתו היא איננה להתגלגל מיום אחד למישנהו ו"להעביר" את החיים. זו כבר התחלה חיובית מאחר ורבים וטובים לא מגיעים אל השלב שבו הם שואלים את עצמם שאלה מהותית ומאפשרים לחיים לעבור לידם מבלי לנסות להרים אותם ולהפוך בהם באותה סקרנות ורצון ללמידה כפי שתינוק סוקר ובוחן חפץ חדש. היכן שיש שאלה חשובה, קיים פוטנציאל ללמידה ולהתפתחות אפשר להתחיל ולהכיר את המימד האין סופי שיש לכל אחד ואחת מאיתנו ולפגוש את מגוון היכולות האנושיות שלא האמנו שיכולות להיות חלק מחיינו והאמת היא שהן נמצאות כל הזמן ומחכות לבוא לידי מימוש.

החיים הם סדנה למודעות עצמית , מידת הצלחתו של כל אדם תלויה במספר גורמים:

  1. המטען המנטלי שאיתו הוא נולד
  2. הרקע ותבנית החיים בהם הוא גדל ומהם הוא צומח
  3. מודעות

המטען המנטלי שאיתו הוא נולד :

לכל אחד מאיתנו את יש את נתוני היסוד איתם עליו להתנהל. אם אדם נולד באופן מובנה עם הזיקה וההבנה שהוא ישות רוחנית ולא חומרית, הוא יוכל להפיק תועלת רבה מאותה סדנא למודעות עצמית. כשיש את ההבנה הבסיסית לגבי אפשרות האדם להתנהל ממקום פנימי שיכול להשפיע על החייים החומריים ולהפרות אותם, זהו צעד ראשון להבנות נפלאות שיבואו בהמשך.

הרקע ותבנית החיים :

המקום והרקע שבו אנו פועלים מגיל צעיר ובכלל, ייקבעו את מידת יכולתנו להתעמק ולהבין גם נושאים שאינם צפים על פני השטח. כאשר אנו גדלים לסביבה תומכת ומפותחת מבחינה פנימית וחיצונית, קיים סיכוי של ממש להגיע אל ההבנות שיתרמו לנו בכל מישור בחיים.

מודעות :

מודעות היא הכלי המרכזי איתו אנחנו יכולים להתקדם. בכל אסכולה רוחנית מדברים על המודעות ככלי מרכזי בהתפתחות מנטלית ורוחנית וכלי שבעזרתו ניתן לצמוח ולצמוח, זו תכליתה של כל סדנה למודעות עצמית. המודעות יכולה ללכת ולהתפתח, כמעט כמו כל רכיב בחייו של אדם. לשמחתנו, כל דבר בחיים הוא דינמי ומסוגל להשתנות, לגדול ולצמוח. מודעות עצמית שהולכת וגדלה יכולה לתרום לתהליך גדילה של אדם ולסייע לו להבין טוב יותר את תפקידו על פני האדמה ומכאן לשים את מטרותיו ואת התנהלותו בתוך מסגרת נכונה שנובעת מהיכרות הולכת וגדלה שלו עצמו. המרכז לאנרגיה אניברסלית הוא בדיוק מה שדרוש למי שצריך לנער מעליו את האבק. מודעות לעצמך ולסביבה עשייה שבאה מבפנים ויוצאת החוצה. צעד קטן לקראת הצלחה מסוג אחר.

פנינה סדרינה – הדרכת המודעות

0505-361543 \ 04-6600107