סדנאות במרכז לאנרגיה אוניברסלית

הדרכת המודעות

3

על הסדנה

סדנאות מודעות נועדו על מנת לעזור לנו להכיר ולזהות את הרגעים המיוחדים הללו. אם באמת העננים זזים רק לעיתים, אסור לנו לאבד את הרגע הזה ולתת לו לחמוק מבין האצבעות. את הכלים שיש לנו אנחנו לעיתים מכירים היטב ולעיתים מודעים לעוצמתם רק באופן חלקי. מישהו יכול לעזור לנו להעמיק את ההכרות איתם ולשפר את הזמינות שלנו אליהם. כל בני האדם יכולים ללמוד להיות בעלי חוזק פנימי, סבלנות הולכת וגוברת, נחישות, שאפתנות וטוב לב, כל מה שצריך הוא פשוט להיות מודע לאפשרות שניתן לשפר ויש מי שיכול לעזור.

אולם סדנת  הדרכת מודעות היא לא רק בשביל הרגעים המיוחדים והנדירים בחיים, היא בעיקר כדי שנתמודד עם היום יום בצורה נוחה וטובה יותר. סדנאות מודעות קיימות כדי שנוכל להכניס מימד של פנימיות ואיכויות רוחניות לשגרת החיים. אין אפילו תחום פרקטי אחד בחיינו שלא יכול לקבל ערך מוסף כאשר מוסיפים לו גם מודעות ורוחניות.

אדם עשוי גוף ונפש. גם טובי המדענים לא יוכלו לשלול אמירה כזאת, גם הם עומדים נדהמי אל מול נפלאות הבריאה ויודעים להסביר רק חלקים אחדים מן התמונה השלמה. את מה שהמדענים לא יודעים או יכולים להסביר, יכול כל אדם לחוות ברגע אחד מזוקק של התכנסות פנימה ועצימת עיניים, את עוצמת החיים. ביודענו זאת, אין מנוס אלא לנסות ולחוות כל מימד בחיים בצורה השלמה ביותר. תהה זו סדנת הדרכת  מודעות כזאת או אחרת, תהה זו תפילה בכוונה יתרה, כל האמצעים קבילים על מנת לחוות פנימיות ולייצר מודעות לכל מה שקיים. במרכז לאנרגיה אוניברסלית רוצים לעזור לכם עולם של רוח שקצת הלך ודעך אל עולם שלכם, לעזור לכם להיות יותר מודעים לאיכויות שלכם. משימה לא שגרתית אבל…מכאן אפשר להתחיל ולחוות להתחיל ולהיות מודעים לעצמכם.

תאריכים קרובים

שינוי צורת המחשבה שלך תוביל לשינוי צורת ההרגשה שלך, דברים לא יקרו מעצמם – הם צריכים את עזרתך