Get Adobe Flash player
mini-IMG_25761

הקדמה לדמיון מודרך

אנו מנתחים ומבינים את התנהגותינו האינטואיטיבית ומפתחים תקשורת טובה יותר

השיטה שפה המסייעת לנו לתקשר עם התת מודע שלנו וכך גם לשפר את התקשורת הבין אישית שלנו. כך אנו מגיעים למצב התנהגותי גמיש, למחשבה יצירתית וגמישה ובעקבות כך הסתגלות קלה יותר למצבים רגשיים.

אנו מדברים על תהליכים מסוימים הקשורים למוח שלנו וכפי שאנו לומדים שפה, או כפי שידוע לנו, אין תחליף התחלתי לשפת אם אשר מתוך הרגל והשגרה אנו לומדים שפה זו על בוריה, ובצורה הטובה ביותר כך הרגלינו ככלל.

תפקיד התהליך העצבי במוח,  תפקידו לקלוט שדרים מכל החושים, לעבד ולתרגם לחוויות.

התפקיד הלשוני, מבוטא בתקשורת מילולית, זו הדרך בה בוחר האדם להתנסח ושוב עלינו לזכור  כפי שאנו שומעים בבית הורינו שפת אם, שפה התנסחות, משפטים מובילים, מילים מסוימות ובכלל תקשורת פנימית. כפי שאני מתקשרת עם עצמי בתהליך החשיבה כך אני מבטאת זאת.

קבעון החשיבה, מילה, כלומר תהליך התכנות בו אנו מארגנים את תוצאות הפעילות, ניתוח מוחות יחד עם הלשונות הבונים תבנית, כלומר שפה נוספת לפי בחירתינו.

ישנו מצב אובייקטיבי וישנה חוויה סובייקטיבית. יש אופן לקליטתינו את העולם ומשמעות שאנו מייחסים לחוויות. החוויה שלנו הינה סובייקטיבית לחלוטין היא לא המצב האובייקטיבי.

אין התנהגות שאיננה חיובית, עלינו להפריד בין התנהגות וכוונה. גם שתיית אלכוהול מרובה המגיעה למצב אלכוהוליסטי הינה הנתנהגות  הרסנית ולא חיובית לכאורה אולם בעיני המתמכר זוהי כוונה חיובית והיא  להימנע מדיכאון.

אין מצב של כישלון, כלומר כל מצב הוא סולם לצמיחה גם מצב שלכאורה הוא כשלון.

אין כשלון ואל לנו  לקבל דברים כאילו נכשלנו, אלא כלמידה לצמיחתנו.

נבדוק תוצאה, נתקן, נפנים וכך נצליח יותר בעתיד.

לכל אחד מאיתנו יש את המשאבים שאנו זקוקים להם על מנת להצליח.

אם משהו אפשרי בעולמנו הרי הוא אפשרי לכולנו, השאלה היא רק איך.

בכל רגע מחיינו אנו בוחרים את הבחירה הנכונה ביותר לנו, האפשרית ביותר לנו.

תמיד יבחר האדם את הבחירה שתאפשר לו לשרוד, להשיג בטחון, עונג, להימנע מכאב ומסכנה.

תמיד ישנה אפשרות נוספת, לעולם אין רק דרך אחת לפעולה,  רק ע"י שינוי השקפת העולם, יכולת להתגמש נוכל להגדיל את האפשרויות העומדות לרשותנו.

תמיד ישנן כמה אופציות, אפשרות אחת מובילה לכפיתיות, שתי אפשרויות מובילות לדילמה, או לקונפליקט, כאשר ישנן 3 אפשרויות יש באפשרותינו לבחור בצורה מכובדת, אמיצה, אחראית.

לעיתים אנו אומרים א' ומובנים ג' עלינו להשתדל לקחת אחריות ולהבהיר את עצמנו,

לעיתים אנו מאשימים את המקשיבים בחוסר הבנה,  יש לנו אפשרות לאמר סליחה,

"אני אבהיר את עצמי כנראה שלא עשיתי זאת מספיק היטב" ולנסות לסבר את  אוזני  המקשיב.

 

צרו איתי קשר לפרטים נוספים:
  1. * חובה
  2. * חובה
 

cforms contact form by delicious:days

 

הקורס בדמיון מודרך עשה לי שינוי מדהים בחיים

שלום, אני אחד התלמידים שלמדתי אצל פנינה סדרינה ורציתי להגיד שאני נהניתי מאוד מהקורס בדמיון מודרך והקורס עשה לי שינויים בחיים שלי מבחינה נפשית או אחרת קורס מדהים מלא אנרגיה חיובית קורס שהופך בן אדם ממצבים שלליים לחיובים כבל על הזמן וזה הקורס שנותן אהבה לבן אדם נותן מטרות וכם המורה שלי פנינה היא מאמנת מעולה נותנת החומר מלב שלה. כי היא נותנת אותה באהבה ויש לה נסיון בדמיון מודרך ובעבודה שלה וכם השיתה שלה בלימודים מצוינת יש לה יכולת גבוהה אך להעביר את החומר לתלמידים ושפת הדיבור והשכנוע שלה מדהימים אני מציע לכולם שילמדו את הקורס בדמיון מודרך בהצלחה לכולם, הישאם אבו סאלח רמת המשך קריאה

אני מודה לי וכמובן לפנינה...

לאחר לידת ילדי השני, נכנסתי לתקופה מבולבלת וקשה מנשוא. לא מצאתי את עצמי, הבטחון שלי ירד הכי נמוך שאפשר, לא תפקדתי כאם לא לתינוק ולא לביתי  הגדולה, לא כרעיה ולא כאדם. טופלתי בכדורים נוגדי דכאון, ביליתי את ימי ולילותי במיטה, לבסוף וכמעטטטטטטטטט אושפזתי. התפנתה מיטה בבית החולים והייתי בדרך לשם. פנינה שמעה על המקרה שלי וביקשה ממשפחתי, רק רגע לחכות שבוע ימים ולהחליט בעוד שבוע. פנינה קיבלה אותי יום יום בביתה באהבה ובנתינה שאין לה אח ורע. יום יום נפגשנו לטיפולים, לשיחות והתחלתי לקחת תמציות פרחי באך שפנינה רקחה לי. עברו הימים והתחלתי להתעורר לחיים, לאט לאט בסבלנות ורגישות אין סופית פנינה עטפה אותי באהבה אמיתית. הטיפולים היו למשך תקופה קצרה יחסית לתקופת החושך שלי, את האור התחלתי לראות לאחר ימים, אני חושבת, כיוון שבימים ההם לא ידעתי כלל וכלל מה קורה איתי. היום אני מאושרת, מתפקדת, יפה, צוחקת ומצחיקה. אני אמא מדהימה לילדיי וחיה בזוגיות נהדרת ומודה ליקום על הדרך שעשיתי ועל המקום שהגעתי אליו לאחר המשבר העמוק שנקלעתי אליו. אני רוצה לתת כוח לאנשים לדעת שיש עוד דרכים לפני שלוקחים תרופות נגד דכאון, כיוון שמניסיוני,  יש למצות את כל הדרכים ולחפש את הדרכים על מנת לעזור לעצמנו. אני מודה לפנינה למרות שפנינה תמיד אומרת, "התודות לך, על שבחרת בחיים ובחרת לשתף פעולה" . אז אני מודה לי וכמובן לפנינה. בהערכה  המשך קריאה

שיחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר..

זה היה ביום חמישי בערב,  הכנות לשבת ואז החלקתי במטבח ושברתי את עצם הבריח והזרוע ביד ימין.הכאבים היו איומים, הזעקנו את הרופא ומיד הפנה אותנו לבית החולים.בדרך אמר לי בעלי, בואי נתקשר לפנינה ונשמע דעתה, היא מטפלת בדברים כאלה, אמרתי רק בית חולים,משהו נורא קרא ליד שלי. (גם לא הכרתי את פנינה) בעלי הפציר והסכמתי.עצרנו אצל פנינה. פנינה נתנה לי תמציות הרגעה עשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית והמליצה לנסוע לבית החולים. לאחר 10 דקות היינו בחוץ בדרכנו  לבית החולים. צילום בדיקה וקביעה  שבר פתוח יש צורך להכניס ברגים לזרוע לבצע ניתוח כמובן ומתחיל סבב של בית חולים והחלמה. הרופא ביקש שנחזור ביום א" בבוקר.ביום שישי פנינה הגיעה אל ביתי ועשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית, כך גם במוצאי שבת.לאחר שסיימה הטיפול במוצ"ש, ביקשה ממני לא להסכים לניתוח לפני שמצלמים את ידי פעם נוספת, הסכמתי.ביום א בבוקר הגענו לבית החולים, כמובן שביקשתי צילום נוסף.לאחר הצילום הרופא יוצא אלינו בחיוך ואומר "אין ניתוח, אין לי  מושג מה קרה כאן אבל אין צורך בניתוח כלל" שמו את ידי בתופסן לצוואר ונשלחתי הביתה. פנינה הגיעה אלי שבועיים ימים, יום יום  ועשתה לי טיפול בן 5 דקות כל פעם.לאחר שתה לה תקופת ההחלמה גם פיזיוטרפיה לא היה צורך לעשות וגם הרופא המטפל לא זכר וברור שגם לא אני, באיזו יד היה השבר.כמובן שמאז נעזרתי בפנינה במצבים נוספים ושונים בקשר לבריאות הגוף וגם הנפש.הגעתי גם לסדנת הלמידה שלה גם לאנרגיה אוניברסלית וגם לדמיון מודרך.הנאה צרופה, נתתי לעצמי מתנות דרך הסדנאות. גם אני מטפלת בעצמי בטיפולי גוף גם שחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר.תודות ואהבה.  המשך קריאה

מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

כל הזכויות שמורות © 2011-2013 לפנינה סדרינה - הדרכת המודעות


טיפול זוגי בצפון | תרגילי דמיון מודרך | העצמה אישית לנשים | קורס דמיון מודרך | הדרכת המודעות | קורס העצמה אישית | עיסוי אנרגטי באבנים חמות | טיפול בפרחי באך