Get Adobe Flash player
mini-IMG_25761

שלבים בדמיון מודרך

העבר שלנו אינו מי שאנחנו הוא רק עוזר לנו להפוך למי שאנחנו.

עלינו להבין שהעבר וחוויות העבר הינן מתנות המאפשרות לנו לנוע קדימה לצמיחה והתפתחות.

בתוכנו נמצא הכול זהו המקום האלוהי שבנו כל יום אנו מתקרבים אליו תוך מודעות, זוהי צמיחתנו.

אנו לא מושלמים ועלינו לחגוג את חוסר השלמות שבנו.

לא משנה מהן חוויותינו עלינו להקשיב לקול הפנימי שלנו אשר אומר לנו שעלינו לחיות את חיינו כפי שאנו חולמים אותם.

להמשיך לשאוף להשיג את שאנו רוצים.

אם נדבר על חוקים, הרי ישנם "חוקים" לכל מצב והם אבני דרך, בדרך שאנו בוחרים.

אמירות כמו: אולי, לא יודעת, הייתי רוצה, אני מקווה, כשיהיה לי זמן, משאירים אותנו תקועים ולא מקדמים אותנו למטרת חיינו.

כאשר נבקש להוציא את חוקי היקום מהשאיפה אל הפועל נאמר בהחלטיות, נחישות ואהבה,"אקח אחריות", "אעשה את הנדרש", "אבנה באופי שלי את שנחוץ" כך נוציא אל הפועל את שאיפותינו.

הבנה:  נסתכל אל מעבר למצב העכשווי הבלתי רצוי. אי אפשר לשנות את שאירע ולבכות למה זה קרה לי? אפשר רק להבין את התנהלות הבנת האירועים ונבין את המשמעות לצמיחה והתפתחות.

 

אמון בעצמי: לעמוד חזקים מול הפחד, כעס,ייאוש. כאשר אנו מעריכים את עצמנו כיאות והשיח הפנימי שלנו תומך ועוזר לנו נלמד על ידי דמיון מודרך להשתיק את הקולות בראשנו הם התוקעים אותנו בפחד ומורידים את הדימוי העצמי שלנו, אז עלינו לעבור באופן מיידי לשיחה חיובית ומתקדמת עם עצמנו.

בראשנו ערוץ ימני ושמאלי. שמאל שלילי ימין חיובי.

כאשר אנו מקשיבים לשיח פנימי שלילי ניקח את אצבעתינו ונלחץ על הרקה השמאלית כאילו לעצור את השיח הפנימי ומיד  נלחץ  על הרקה הימינית הצד המעצים  כך נתכנת עצמנו מחדש.

 

לפעול: למרות המכשולים עלינו להתקדם. נדמיין את שאנו רוצים לעצמנו בעתיד לא נפסיק לחשוב ולרצות את עתידנו ואת שאיפותינו הגבוהות ביותר. נתמקד בתוצאות שאנו רוצים על מנת שנשאר במסלול הנכון לנו.

 

הכל לטובה – ככה: אנו מחוברים למקור הכוח האלוהי שלנו  הכול לטובה וכל הטוב ממתין לנו. זה מקנה לנו את החופש לעשות ולנסות כל דבר ושולח את כל הספקות שצצים. האמונה שהכול יהיה בסדר מנחה אותנו.

 

כנות: להגיד רק אמת  לעצמנו ולהסכים לראות אותה גם אם היא מכאיבה,

לקחת  אחריות  על המציאות ללא  שיפוט ואשמה.

כנות  הוא מצב אשר דורש קבלה ואומץ עצמי וכך אנו משתפים  אחרים בסיפור שלנו.

 

הסכמה: היכולת שלנו להגיד כן לכל חלומותינו ומאוויינו ולהתקדם מעבר לחששות שלנו לשחק בגדול, לחלוק את כשרונותי עם העולם, להיות יצירתיים ונלהבים יותר, כך נמלא את חיינו  בהנאה.

 

נחישות: היכולת להישאר ממוקדים במטרה הסופית. כך אנו מחויבים להמשיך קדימה. עד שנגיע למטרת חיינו.

 

מחילה: כאשר אנו דבקים באירועי העבר אנו מונעים מעצמנו להשיג את הטוב האולטימטיבי לנו, אנו עסוקים בבושה, כעס, חרדה, כך אנו לא יכולים לאמץ דברים חדשים בחיינו. עלינו לזהות אותם לעבד אותם להתחבר לעצמנו ולסלוח מעומק הלב לעצמנו ולאחרים. למצוא בתוכנו את היכולת  לגלות כלפיהם חמלה וגם כלפי עצמנו. תהליך ההחלמה בא כך מבפנים החוצה.

 

הבחירה הגבוהה: ישנן התנהגויות המחבלות בהתנהגויות מקדמות שלנו.

מבחינה רגשית ופיזית אנו מפתחים זאת על ידי הכנות שבנו.

כך אנו רואים באמת מה מצבנו, מה אחריותנו, כך אנו הופכים להיות מודעים  לבעיה, יודעים ומבינים מהו המקור שממנו מגיעים דפוסים שליליים ולמצוא את הדרך הישירה והבריאה לספק צורך זה.

כך אנו עושים בחירות בכל רגע נתון בחיינו כהתקדמות אל הטוב שבנו.

כך אנו  במסע חיינו ודרכינו רוויה דברים טובים עלינו רק להתבונן ולהבין מהו תפקידנו כאן במרחב ובזמן הזה ולעשותו הכי טוב שאנו יודעים ומבינים.

אהבה סליחה וסבלנות – אנו ישויות  גבוהות ואוהבות – מותר גם לטעות.

צרו איתי קשר לפרטים נוספים:
  1. * חובה
  2. * חובה
 

cforms contact form by delicious:days

הקורס בדמיון מודרך עשה לי שינוי מדהים בחיים

שלום, אני אחד התלמידים שלמדתי אצל פנינה סדרינה ורציתי להגיד שאני נהניתי מאוד מהקורס בדמיון מודרך והקורס עשה לי שינויים בחיים שלי מבחינה נפשית או אחרת קורס מדהים מלא אנרגיה חיובית קורס שהופך בן אדם ממצבים שלליים לחיובים כבל על הזמן וזה הקורס שנותן אהבה לבן אדם נותן מטרות וכם המורה שלי פנינה היא מאמנת מעולה נותנת החומר מלב שלה. כי היא נותנת אותה באהבה ויש לה נסיון בדמיון מודרך ובעבודה שלה וכם השיתה שלה בלימודים מצוינת יש לה יכולת גבוהה אך להעביר את החומר לתלמידים ושפת הדיבור והשכנוע שלה מדהימים אני מציע לכולם שילמדו את הקורס בדמיון מודרך בהצלחה לכולם, הישאם אבו סאלח רמת המשך קריאה

אני מודה לי וכמובן לפנינה...

לאחר לידת ילדי השני, נכנסתי לתקופה מבולבלת וקשה מנשוא. לא מצאתי את עצמי, הבטחון שלי ירד הכי נמוך שאפשר, לא תפקדתי כאם לא לתינוק ולא לביתי  הגדולה, לא כרעיה ולא כאדם. טופלתי בכדורים נוגדי דכאון, ביליתי את ימי ולילותי במיטה, לבסוף וכמעטטטטטטטטט אושפזתי. התפנתה מיטה בבית החולים והייתי בדרך לשם. פנינה שמעה על המקרה שלי וביקשה ממשפחתי, רק רגע לחכות שבוע ימים ולהחליט בעוד שבוע. פנינה קיבלה אותי יום יום בביתה באהבה ובנתינה שאין לה אח ורע. יום יום נפגשנו לטיפולים, לשיחות והתחלתי לקחת תמציות פרחי באך שפנינה רקחה לי. עברו הימים והתחלתי להתעורר לחיים, לאט לאט בסבלנות ורגישות אין סופית פנינה עטפה אותי באהבה אמיתית. הטיפולים היו למשך תקופה קצרה יחסית לתקופת החושך שלי, את האור התחלתי לראות לאחר ימים, אני חושבת, כיוון שבימים ההם לא ידעתי כלל וכלל מה קורה איתי. היום אני מאושרת, מתפקדת, יפה, צוחקת ומצחיקה. אני אמא מדהימה לילדיי וחיה בזוגיות נהדרת ומודה ליקום על הדרך שעשיתי ועל המקום שהגעתי אליו לאחר המשבר העמוק שנקלעתי אליו. אני רוצה לתת כוח לאנשים לדעת שיש עוד דרכים לפני שלוקחים תרופות נגד דכאון, כיוון שמניסיוני,  יש למצות את כל הדרכים ולחפש את הדרכים על מנת לעזור לעצמנו. אני מודה לפנינה למרות שפנינה תמיד אומרת, "התודות לך, על שבחרת בחיים ובחרת לשתף פעולה" . אז אני מודה לי וכמובן לפנינה. בהערכה  המשך קריאה

שיחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר..

זה היה ביום חמישי בערב,  הכנות לשבת ואז החלקתי במטבח ושברתי את עצם הבריח והזרוע ביד ימין.הכאבים היו איומים, הזעקנו את הרופא ומיד הפנה אותנו לבית החולים.בדרך אמר לי בעלי, בואי נתקשר לפנינה ונשמע דעתה, היא מטפלת בדברים כאלה, אמרתי רק בית חולים,משהו נורא קרא ליד שלי. (גם לא הכרתי את פנינה) בעלי הפציר והסכמתי.עצרנו אצל פנינה. פנינה נתנה לי תמציות הרגעה עשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית והמליצה לנסוע לבית החולים. לאחר 10 דקות היינו בחוץ בדרכנו  לבית החולים. צילום בדיקה וקביעה  שבר פתוח יש צורך להכניס ברגים לזרוע לבצע ניתוח כמובן ומתחיל סבב של בית חולים והחלמה. הרופא ביקש שנחזור ביום א" בבוקר.ביום שישי פנינה הגיעה אל ביתי ועשתה לי טיפול אנרגיה אוניברסלית, כך גם במוצאי שבת.לאחר שסיימה הטיפול במוצ"ש, ביקשה ממני לא להסכים לניתוח לפני שמצלמים את ידי פעם נוספת, הסכמתי.ביום א בבוקר הגענו לבית החולים, כמובן שביקשתי צילום נוסף.לאחר הצילום הרופא יוצא אלינו בחיוך ואומר "אין ניתוח, אין לי  מושג מה קרה כאן אבל אין צורך בניתוח כלל" שמו את ידי בתופסן לצוואר ונשלחתי הביתה. פנינה הגיעה אלי שבועיים ימים, יום יום  ועשתה לי טיפול בן 5 דקות כל פעם.לאחר שתה לה תקופת ההחלמה גם פיזיוטרפיה לא היה צורך לעשות וגם הרופא המטפל לא זכר וברור שגם לא אני, באיזו יד היה השבר.כמובן שמאז נעזרתי בפנינה במצבים נוספים ושונים בקשר לבריאות הגוף וגם הנפש.הגעתי גם לסדנת הלמידה שלה גם לאנרגיה אוניברסלית וגם לדמיון מודרך.הנאה צרופה, נתתי לעצמי מתנות דרך הסדנאות. גם אני מטפלת בעצמי בטיפולי גוף גם שחררתי עכבות עבר ומתקדמת בחיי באהבה ואושר.תודות ואהבה.  המשך קריאה

מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

כל הזכויות שמורות © 2011-2013 לפנינה סדרינה - הדרכת המודעות


טיפול זוגי בצפון | תרגילי דמיון מודרך | העצמה אישית לנשים | קורס דמיון מודרך | הדרכת המודעות | קורס העצמה אישית | עיסוי אנרגטי באבנים חמות | טיפול בפרחי באך